Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCMBH220K13
IM10RFCMBH220K13 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 600MA 800 MOHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 65 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 600MA 800 MOHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 65 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 5.5MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.