Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCMBH820J13
IM10RFCMBH820J13 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 82UH 220MA 6.2 OHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.2Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 800kHz
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 800 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 220MA 6.2 OHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.2Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 800kHz, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 800 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.