Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCMEZ100K13
IM10RFCMEZ100K13 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 1A 320 MOHM TH
Написати відгук