Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCMRA100K13
IM10RFCMRA100K13 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 1A 320 MOHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 320mOhm Max
Q @ Freq: 100 @ 1.5MHz
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 1.5 MHz
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1A 320 MOHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 320mOhm Max, Q @ Freq: 100 @ 1.5MHz, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 1.5 MHz, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1 A.