Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCMRA2R2K13
IM10RFCMRA2R2K13 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 2.5A 50 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Q @ Freq: 95 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 88MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.5A 50 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Q @ Freq: 95 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 88MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.