Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCMRA6R8K13
IM10RFCMRA6R8K13 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 1.3A 170 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук