IM10SK472J Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7MH 58MA 48 OHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 48Ohm Max
Q @ Freq: 80 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 1.35MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 58 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7MH 58MA 48 OHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 48Ohm Max, Q @ Freq: 80 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 1.35MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 58 mA.