Продукція > ADATA > IM2P33E8-001TP
IM2P33E8-001TP
IM2P33E8-001TP ADATA
Datasheet%20-%20IM2P33E8%20M.2%202280%20SSD_EN_20191104.pdf
Виробник: ADATA
Description: ADATA PCIE GEN3X4 M.2 2280 3D TL
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.25mm
Memory Size: 1TB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 3.5GB/s
Speed - Write: 3.2GB/s
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADATA PCIE GEN3X4 M.2 2280 3D TL, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.25mm, Memory Size: 1TB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 3.5GB/s, Speed - Write: 3.2GB/s.