Продукція > SICK > IMB30-15BPPVC0K
IMB30-15BPPVC0K SICK
IMB-SERIES-EN.PDF IMB-SERIES-DE.PDF
Виробник: SICK
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors
Description: Sensor: inductive; OUT: PNP / NO + NC; 0÷15mm; 10÷30VDC; M30; IP68
Type of sensor: inductive
Output configuration: PNP / NO + NC
Range: 0...15mm
Supply voltage: 10...30V DC
Switch housing: M30
Connection: M12 male
IP rating: IP68
Max. operating current: 200mA
Operating temperature: -40...100°C
Kind of forehead: embedded
Body material: stainless steel
Switching frequency max: 0.5kHz
Overall length: 50.2mm
Number of pins: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; OUT: PNP / NO + NC; 0÷15mm; 10÷30VDC; M30; IP68, Type of sensor: inductive, Output configuration: PNP / NO + NC, Range: 0...15mm, Supply voltage: 10...30V DC, Switch housing: M30, Connection: M12 male, IP rating: IP68, Max. operating current: 200mA, Operating temperature: -40...100°C, Kind of forehead: embedded, Body material: stainless steel, Switching frequency max: 0.5kHz, Overall length: 50.2mm, Number of pins: 4.