IMC-754I-SFP
IMC-754I-SFP Advantech Corp
IE-iMcV-2xLIM_2917ds20171129111233.pdf
Виробник: Advantech Corp
Description: IE-IMCV-2XLIM TX/SFP
Features: LFPT, SNMP Manageable
Packaging: Bulk
Connector Type: RJ45, SFP
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 100 ~ 240VAC
Type: Managed
Configuration: Modular - Card
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Copper Type: 10/100
SFP/XFP Ports: 2 (SFP)
Distance: Varies
Copper Ports: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IE-IMCV-2XLIM TX/SFP, Features: LFPT, SNMP Manageable, Packaging: Bulk, Connector Type: RJ45, SFP, Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 100 ~ 240VAC, Type: Managed, Configuration: Modular - Card, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Copper Type: 10/100, SFP/XFP Ports: 2 (SFP), Distance: Varies, Copper Ports: 1.
Інші пропозиції IMC-754I-SFP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
IMC-754I-SFP IMC-754I-SFP Виробник : B+B SmartWorx CDUB_S_A0009086133_1-2540232.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 750000uF 16V