IMC0402ER10NJ
IMC0402ER10NJ Vishay / Dale
imc0402-223414.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 10nH 5%
на замовлення 195 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10NH 320MA 410 MOHM.
Інші пропозиції IMC0402ER10NJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0402ER10NJ Виробник : Vishay Dale IMC-0402.pdf Description: FIXED IND 10NH 320MA 410 MOHM