Продукція > VISHAY DALE > IMC0402ER10NJ01
IMC0402ER10NJ01 Vishay Dale
imc04021.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IMC0402ER10NJ01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0402ER10NJ01 IMC0402ER10NJ01 Виробник : Vishay / Dale imc04021.pdf RF Inductors - SMD .01uh 5%