Продукція > VISHAY / DALE > IMC0402ER20NJ01
IMC0402ER20NJ01
IMC0402ER20NJ01 Vishay / Dale
imc04021.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD .02uh 5%
на замовлення 9790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 20NH 420MA 250 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0402ER20NJ01 Виробник : Vishay Dale imc04021.pdf Description: FIXED IND 20NH 420MA 250 MOHM