Продукція > VISHAY / DALE > IMC0402ER22NG01
IMC0402ER22NG01
IMC0402ER22NG01 Vishay / Dale
imc04021.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 22nH 2%
на замовлення 8955 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22NH 400MA 300 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0402ER22NG01 Виробник : Vishay Dale imc04021.pdf Description: FIXED IND 22NH 400MA 300 MOHM