Продукція > VISHAY / DALE > IMC0402ER2N2C01
IMC0402ER2N2C01
IMC0402ER2N2C01 Vishay / Dale
imc04021.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 2.2nH +-/2nH
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 960MA 70 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0402ER2N2C01 Виробник : Vishay Dale imc04021.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 960MA 70 MOHM