Продукція > VISHAY / DALE > IMC0402ER39NJ01
IMC0402ER39NJ01
IMC0402ER39NJ01 Vishay / Dale
imc04021.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD .039uh 5%
на замовлення 9998 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39NH 320MA 550 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0402ER39NJ01 Виробник : Vishay Dale imc04021.pdf Description: FIXED IND 39NH 320MA 550 MOHM