Продукція > VISHAY / DALE > IMC0402ER47NJ01
IMC0402ER47NJ01
IMC0402ER47NJ01 Vishay / Dale
imc04021.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD .047uh 5%
на замовлення 9915 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0402ER47NJ01 Виробник : Vishay Dale imc04021.pdf Description: FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM