Продукція > VISHAY DALE > IMC0402ER4N3J01
IMC0402ER4N3J01 Vishay Dale
imc04021.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.3NH 700MA 91 MOHM
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IMC0402ER4N3J01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0402ER4N3J01 IMC0402ER4N3J01 Виробник : Vishay / Dale imc04021-1762997.pdf RF Inductors - SMD 4.3nH 5%