Продукція > VISHAY DALE > IMC0402ER56NJ01
IMC0402ER56NJ01 Vishay Dale
imc04021.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 56NH 100MA 970 MOHM
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IMC0402ER56NJ01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0402ER56NJ01 IMC0402ER56NJ01 Виробник : Vishay / Dale imc04021.pdf RF Inductors - SMD .056uh 5%