Продукція > VISHAY / DALE > IMC0603ER22NG01
IMC0603ER22NG01
IMC0603ER22NG01 Vishay / Dale
imc06031.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 22nH 2%
на замовлення 2900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0603ER22NG01 IMC0603ER22NG01 Виробник : Vishay Dale imc06031.pdf Description: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM