Продукція > VISHAY DALE > IMC0603ER27NJ01
IMC0603ER27NJ01
IMC0603ER27NJ01 Vishay Dale
imc06031.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27NH 600MA 220 MOHM
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 27nH 5% 6700mA 0.22ohms 2800MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0603ER27NJ01 IMC0603ER27NJ01 Виробник : Vishay / Dale imc06031.pdf RF Inductors - SMD 27nH 5% 6700mA 0.22ohms 2800MHz