Продукція > VISHAY / DALE > IMC0603ER33NJ01
IMC0603ER33NJ01
IMC0603ER33NJ01 Vishay / Dale
imc06031.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD .033uh 5%
на замовлення 5550 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33NH 600MA 220 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0603ER33NJ01 IMC0603ER33NJ01 Виробник : Vishay Dale imc06031.pdf Description: FIXED IND 33NH 600MA 220 MOHM