Продукція > VISHAY DALE > IMC0603ER39NJ01
IMC0603ER39NJ01
IMC0603ER39NJ01 Vishay Dale
imc06031.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39NH 600MA 250 MOHM
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0603ER39NJ01 IMC0603ER39NJ01 Виробник : Vishay / Dale imc06031.pdf RF Inductors - SMD .039uh 5%