Продукція > VISHAY DALE > IMC0603ER47NG01
IMC0603ER47NG01
IMC0603ER47NG01 Vishay Dale
imc06031.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47NH 600MA 280MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 200MHz
Frequency - Self Resonant: 2GHz
Inductance Frequency - Test: 200 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 600MA 280MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 200MHz, Frequency - Self Resonant: 2GHz, Inductance Frequency - Test: 200 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0603ER47NG01 IMC0603ER47NG01 Виробник : Vishay / Dale vishay_IMC0603ERR22J01-Vishay-1211571.pdf Fixed Inductors 47nH 2%