Продукція > VISHAY / DALE > IMC0603ER56NG01
IMC0603ER56NG01
IMC0603ER56NG01 Vishay / Dale
imc06031.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 56nH 2%
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0603ER56NG01 IMC0603ER56NG01 Виробник : Vishay Dale imc06031.pdf Description: FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM