Продукція > VISHAY / DALE > IMC0603ER56NJ01
IMC0603ER56NJ01
IMC0603ER56NJ01 Vishay / Dale
imc06031.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 56nH 5%
на замовлення 5703 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0603ER56NJ01 IMC0603ER56NJ01 Виробник : Vishay Dale imc06031.pdf Description: FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM