Продукція > VISHAY / DALE > IMC0603ER82NJ01
IMC0603ER82NJ01
IMC0603ER82NJ01 Vishay / Dale
imc06031.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD .082uh 5%
на замовлення 5902 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82NH 400MA 540MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 540mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 150MHz, Frequency - Self Resonant: 1.7GHz, Inductance Frequency - Test: 150 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Inductance: 82 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0603ER82NJ01 IMC0603ER82NJ01 Виробник : Vishay Dale imc06031.pdf Description: FIXED IND 82NH 400MA 540MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 540mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 150MHz
Frequency - Self Resonant: 1.7GHz
Inductance Frequency - Test: 150 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 400 mA