Продукція > VISHAY / DALE > IMC0805ER12NJ01
IMC0805ER12NJ01
IMC0805ER12NJ01 Vishay / Dale
imc08051.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD .012uh 5%
на замовлення 3947 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12NH 600MA 80 MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0805ER12NJ01 IMC0805ER12NJ01 Виробник : Vishay Dale imc08051.pdf Description: FIXED IND 12NH 600MA 80 MOHM SMD