Продукція > VISHAY DALE > IMC0805ER1R5J01
IMC0805ER1R5J01
IMC0805ER1R5J01 Vishay Dale
imc08051.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5UH 130MA 2.9 OHM
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0805ER1R5J01 IMC0805ER1R5J01 Виробник : Vishay / Dale imc08051.pdf RF Inductors - SMD 1.5uh 5%