Продукція > VISHAY DALE > IMC0805ER82NJ01
IMC0805ER82NJ01
IMC0805ER82NJ01 Vishay Dale
imc08051.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 82NH 500MA 320MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 320mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 1.35GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 150 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82NH 500MA 320MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 320mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 1.35GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 150 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 82 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0805ER82NJ01 IMC0805ER82NJ01 Виробник : Vishay / Dale imc08051.pdf RF Inductors - SMD .082uh 5%