Продукція > VISHAY / DALE > IMC0805ER8R2J01
IMC0805ER8R2J01
IMC0805ER8R2J01 Vishay / Dale
imc08051.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 8.2uH 5%
на замовлення 1506 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 120MA 3.5 OHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0805ER8R2J01 IMC0805ER8R2J01 Виробник : Vishay Dale imc08051.pdf Description: FIXED IND 8.2NH 120MA 3.5 OHM