IMM0205S15
IMM0205S15 XP Power
SF_IMM02.pdf
Виробник: XP Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 2W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Package / Case: 8-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 9V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 133mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 2W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Package / Case: 8-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 9V, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 133mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.