IMP1.510C2 HellermannTyton
151-42159.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: WIRE MARKR CBL TIE 44.5MMX19.1MM
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 1.50" W x 0.75" L (44.5mm x 19.1mm)