IMP1.510M4 HellermannTyton
Shrink-Tag_Markers.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: WIRE MARKR CBL TIE 44.5MMX19.1MM
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 1.50" W x 0.75" L (44.5mm x 19.1mm)