IMP1.7510C2 HellermannTyton
Shrink-Tag_Markers.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: WIRE MARKR CBL TIE 50.8MMX19.1MM
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 1.75" W x 0.75" L (50.8mm x 19.1mm)
Legend: Blank
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKR CBL TIE 50.8MMX19.1MM, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Type: Wire Marker, Cable Tie, Size: 1.75" W x 0.75" L (50.8mm x 19.1mm), Legend: Blank.
Інші пропозиції IMP1.7510C2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMP1.7510C2 IMP1.7510C2 Виробник : HellermannTyton 151_00236.pdf Wire Labels & Markers Identification Marker Plate, 1.75" x .75", Nylon, White, 100/pkg