IMP1.7510M4 HellermannTyton
Shrink-Tag_Markers.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: WIRE MARKR CBL TIE 50.8MMX19.1MM
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 1.75" W x 0.75" L (50.8mm x 19.1mm)