IMP2.510C2
IMP2.510C2 HellermannTyton
151-42259.pdf
Виробник: HellermannTyton
Wire Labels & Markers IMP2.5 WHTT ID PLT 3/4X2-1/2
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKR CBL TIE 63.5MMX19.1MM, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Type: Wire Marker, Cable Tie, Size: 2.50" W x 0.75" L (63.5mm x 19.1mm), Legend: Blank, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 2.50" W x 0.75" L (63.5mm x 19.1mm)