IMP2.5W1.7510C2
IMP2.5W1.7510C2 HellermannTyton
Shrink-Tag_Markers.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: WIRE MARKR CBL TIE 63.5MMX44.5MM
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 2.50" W x 1.75" L (63.5mm x 44.5mm)
Legend: Blank
Part Status: Active
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKR CBL TIE 63.5MMX44.5MM, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Type: Wire Marker, Cable Tie, Size: 2.50" W x 1.75" L (63.5mm x 44.5mm), Legend: Blank, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMP2.5W1.7510C2 IMP2.5W1.7510C2 Виробник : HellermannTyton 151_42269.pdf Wire Labels & Markers Identification Marker Plate, 2.5" x 1.75", Nylon, White, 100/pkg