IMP2.5W1.7510H4
IMP2.5W1.7510H4 HellermannTyton
151_00242.pdf
Виробник: HellermannTyton
Wire Labels & Markers Identification Marker Plate, 2.5" x 1.75", Nylon, White, 500/pkg
на замовлення 3840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKR CBL TIE 63.5MMX44.5MM, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Type: Wire Marker, Cable Tie, Size: 2.50" W x 1.75" L (63.5mm x 44.5mm), Legend: Blank.
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 2.50" W x 1.75" L (63.5mm x 44.5mm)