IMP3.510C2 HellermannTyton
151-42359.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: WIRE MARKR CBL TIE 88.9MMX19.1MM
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 3.50" W x 0.75" L (88.9mm x 19.1mm)