IMS02BH180J Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.8Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 108 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.8Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 108 mA.