Продукція > VISHAY DALE > IMS02WWDBH3R3K40
IMS02WWDBH3R3K40 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 875MA 432MOHM TH
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 432mOhm Max
Q @ Freq: 38 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 78MHz
Current - Saturation (Isat): 875mA
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 875 mA