Продукція > VISHAY DALE > IMS02WWDBH5R6K40
IMS02WWDBH5R6K40 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 5.6UH 565MA 1.04OHM TH
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.04Ohm Max
Q @ Freq: 42 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 62MHz
Current - Saturation (Isat): 565mA
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 565 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 565MA 1.04OHM TH, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.04Ohm Max, Q @ Freq: 42 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 62MHz, Current - Saturation (Isat): 565mA, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 565 mA.