Продукція > VISHAY DALE > IMS02WWDBH6R8K40
IMS02WWDBH6R8K40 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 485MA 1.4 OHM TH
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.4Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 54MHz
Current - Saturation (Isat): 485mA
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 485 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 485MA 1.4 OHM TH, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.4Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 54MHz, Current - Saturation (Isat): 485mA, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 485 mA.