IMS05BH120J
IMS05BH120J Vishay Dale
IMS-5_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2Ohm Max
Q @ Freq: 55 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 44MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2Ohm Max, Q @ Freq: 55 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 44MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.