IMS05BH6R8J
IMS05BH6R8J Vishay Dale
IMS-5_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 280MA 1.02 OHM
Packaging: Bag
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.02Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 55MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 280 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 280MA 1.02 OHM, Packaging: Bag, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.02Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 55MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 280 mA.