IMS05EB1R0K
IMS05EB1R0K Vishay Dale
ims5.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук