IMS05ER471J
IMS05ER471J Vishay Dale
IMS-5_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 470UH 92MA 9.5 OHM TH
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 9.5Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 5.7MHz
Current - Saturation (Isat): 58mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 92 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 92MA 9.5 OHM TH, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 9.5Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 5.7MHz, Current - Saturation (Isat): 58mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 92 mA.