Продукція > VISHAY DALE > IMS05WDBH3R9K40
IMS05WDBH3R9K40 Vishay Dale
IMS-5_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.9UH 1A 330 MOHM TH
Написати відгук