Продукція > VISHAY DALE > IMS05WDRU333K40
IMS05WDRU333K40 Vishay Dale
IMS-5_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33MH 33MA 296 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 296Ohm Max
Q @ Freq: 32 @ 79kHz
Frequency - Self Resonant: 200kHz
Current - Saturation (Isat): 11mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 79 kHz
Inductance: 33 mH
Current Rating (Amps): 33 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 33MH 33MA 296 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 296Ohm Max, Q @ Freq: 32 @ 79kHz, Frequency - Self Resonant: 200kHz, Current - Saturation (Isat): 11mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 79 kHz, Inductance: 33 mH, Current Rating (Amps): 33 mA.